Kuno Byrdorf
Tegl***********, 1. th, 2920 Charlottenlund, DKSe adressen med en gratis bruger Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 18. jul. 1988 (37 år 10 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Master Media I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Master Media I/S (37 år 10 måneder) |
Det hele begyndte den dag i 1988 hos Master Media I/S (tidligere MASTER VIDEO PRODUKTION I/S) i hvervet som Ejer og Stifter. Det var sammen med kollegaerne Anja Mørch Kirmanen, Peter Clausen at Kuno Byrdorf stiftede Master Media I/S den dag i juli 1988. Titlen som Ejer og Stifter har Kuno nu besiddet i 37 år 10 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Master Media I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (8)
-
Ejendom 1 2.775.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.04.2015
Registreringsdato: 01.04.2015 -
Ejendom 2 2.371.950 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.01.2015
Registreringsdato: 01.01.2015 -
Ejendom 4 0,00 DKK Anden overdragelse
Salg af ejendomDato: 01.11.2002
Registreringsdato: 01.11.2002
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Kuno' netværk er Anja Mørch Kirmanen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
