John Meinhardt Christensen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 17. feb. 1995 (31 år 8 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Verdens Huse v/John M Christensen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Verdens Huse v/John M Christensen (31 år 8 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv startede for alvor en dag i 1995 ved Verdens Huse v/John M Christensen (tidligere JMC - ENTERPRISE SANDBLÆSNING OG RENOVERING V/JOHN M CHRISTENSEN) med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev stiftet af John Meinhardt Christensen og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har John nu bestreddet i 31 år 8 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Verdens Huse v/John M Christensen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (3)
-
Ejendom 2 1.125.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.11.2015
Registreringsdato: 01.11.2015 -
Ejendom 1 1.125.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.11.2015
Registreringsdato: 01.11.2015 -
JMC - ENTERPRISE SANDBLÆSNING OG RENOVERING V/JOHN M CHRISTENSEN (Nu: Verdens Huse v/John M Christensen) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 17.02.1995
Registreringsdato: 17.02.1995
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
