Bent Dam Lassen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. sep. 1994 (32 år 1 måned) |
| Karrieren startede hos: | Finderup Autoservice v/Bent Lassen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Finderup Autoservice v/Bent Lassen (32 år 1 måned) |
Det startede for alvor en dag i 1994 ved Finderup Autoservice v/Bent Lassen (tidligere BENT'S AUTO V/BENT DAM LASSEN) med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Bent Dam Lassen og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Bent nu bestreddet i 32 år 1 måned, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Finderup Autoservice v/Bent Lassen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (7)
-
Ejendom 1 1 DKK Anden overdragelse
Køb af ejendomDato: 10.01.2018
Registreringsdato: 10.01.2018 -
Ejendom 3 15.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.06.2015
Registreringsdato: 01.06.2015 -
Ejendom 3 0 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.01.2005
Registreringsdato: 01.01.2005
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
