Fritz Gustav Ployart Wetche
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. sep. 1986 (40 år 2 måneder) |
| Karrieren startede hos: | FRITZ WETCHE (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af FRITZ WETCHE (40 år 2 måneder) |
Karrieren som leder begyndte den dag i 1986 ved FRITZ WETCHE i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Fritz Gustav Ployart Wetche og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Fritz nu besiddet i 40 år 2 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
FRITZ WETCHE
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (19)
-
Ejendom 8 770.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.10.2025
Registreringsdato: 15.10.2025 -
Ejendom 5 6.187.162 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 31.12.2024
Registreringsdato: 31.12.2024 -
Ejendom 1 0 DKK Ikke oplyst
Salg af ejendomDato: 31.12.2024
Registreringsdato: 31.12.2024
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
