Leif Lunde
Parkvej 108, 3630 Jægerspris, DK Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Karrieren startede hos: | LBL Transport og Handel (Ejer) |
Karrieren som erhvervsaktiv startede for alvor for nu mange år siden hos LBL Transport og Handel (tidligere L B L SERVICE V/LEIF LUNDE) med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Leif Lunde og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Leif nu bestreddet i 39 år 6 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede Selskaber (1)
-
LBL Transport og Handel
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (3)
-
LBL personbefordring (Nu: LBL Transport og Handel) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.02.2018
Registreringsdato: 01.02.2018 -
L B L SERVICE V/LEIF LUNDE (Nu: LBL Transport og Handel) (Fuldt ansvarlig deltager)
Er ikke længere ejerDato: 30.06.2008
Registreringsdato: 30.06.2008 -
L B L SERVICE V/LEIF LUNDE (Nu: LBL Transport og Handel) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.12.1968
Registreringsdato: 01.12.1968
Blå bog (fortsat)
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelser
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
