Lars Albjerg Kristiansen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 4. jun. 1993 (33 år 4 måneder) |
| Karrieren startede hos: | BJERGGÅRD V/LARS KRISTIANSEN (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af BJERGGÅRD V/LARS KRISTIANSEN (33 år 4 måneder) |
Karrieren som leder begyndte for alvor dengang i 1993 i BJERGGÅRD V/LARS KRISTIANSEN som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Lars Albjerg Kristiansen og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har Lars nu besiddet i 33 år 4 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
BJERGGÅRD V/LARS KRISTIANSEN
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (2)
Tidslinje (3)
-
Ejendom 2 1.950.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.01.2009
Registreringsdato: 01.01.2009 -
Ejendom 1 1.725.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.07.1993
Registreringsdato: 01.07.1993 -
BJERGGÅRD V/LARS KRISTIANSEN (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 04.06.1993
Registreringsdato: 04.06.1993
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
