Erling Larsen
Karl******************, 2690 Karlslunde, DKSe adressen med en gratis bruger Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 30. jan. 1991 (35 år 8 måneder) |
| Karrieren startede hos: | AUTO-AL V/ERLING LARSEN (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af AUTO-AL V/ERLING LARSEN (35 år 8 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark startede i 1991 i AUTO-AL V/ERLING LARSEN i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene grundlagt af Erling Larsen og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Hvervet som Ejer og Stifter har Erling nu bestreddet i 35 år 8 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
AUTO-AL V/ERLING LARSEN
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (3)
Tidslinje (10)
-
Ejendom 3 3.900.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.04.2026
Registreringsdato: 01.04.2026 -
Ejendom 2 1.300.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 03.04.2024
Registreringsdato: 03.04.2024 -
Ejendom 1 145.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 03.04.2024
Registreringsdato: 03.04.2024
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
