Søren René Antonisen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 1997 (29 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Søren Antonisen (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Søren Antonisen (29 år 7 måneder) |
Karrieren som erhvervsleder begyndte den dag i 1997 ved Søren Antonisen (tidligere GÅRDEJER SØREN RENE ANTONISEN) i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev stiftet af Søren René Antonisen og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Søren nu besiddet i 29 år 7 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Søren Antonisen
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (3)
Tidslinje (6)
-
Ejendom 3 1.100.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.03.2016
Registreringsdato: 01.03.2016 -
Ejendom 1 1.120.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.12.2006
Registreringsdato: 01.12.2006 -
Ejendom 4 1.750.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.01.2006
Registreringsdato: 01.01.2006
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
